YATAŞ FOAM

AR-GE

Yataş Foam, üretimde ve paketlemede sıfır hata ilkesini benimsemektedir. Hammadde ve günlük üretimi yapılan her ürün, TSE, ISO, ASTM standartlarına uygun olarak yoğunluk, sertlik, çökme ve mukavemet testlerinden geçirilerek titizlikle kontrol edilmektedir.

Kalite kontrol ve döküm analiz laboratuvarlarının yer aldığı ARGE merkezinde, ürün iyileştirilmelerinin yapılması, daha kaliteli ürünlerin elde edilmesi için çalışılmakta, üretim aşamasından geçen her ürün, sıfır hata politikası doğrultusunda üstün Yataş Foam teknolojisi kullanılarak titizlikle kontrol edilmektedir.

Uluslararası standartlarda üretim, kalite kontrol sertifikalarına sahip olan Yataş Foam, farklı sektörlerin ihtiyaçlarını analiz ederek, zengin ürün yelpazesi ve inovatif çözümleri ile müşterilerinin isteklerine cevap vermeye, uzman kadrosu ile özel laboratuvarlarda üretim, geliştirme ve test faaliyetlerine devam etmektedir.

Araştırma geliştirmeden üretime kadar olan sürecin devamında, ürünlerin en iyi şekilde sunulmasına gelinir.

Ürettiği ürünlerin paketlenmesinde vakum tekniğini kullanan Yataş Foam, ürünlerin fazla yer kaplamamasını sağlamakta, bu sayede müşterilerine nakliye ve fiyat avantajı sunmaktadır.

Üretimde fark yaratan üstün Yataş Foam teknolojisi

43 yıllık Yataş Foam sünger üretim tecrübesi, 2018 yılında kimyasal üretim tesislerinden, kesim teknolojilerine kadar bütün üretim altyapısı yeni yatırımlar ile yeniden oluşturulmuştur.

HAKKIMIZDA

TEKNOLOJİ

AR-GE

SÜNGERLER

ELYAFLAR

YASTIKLAR

BİZE ULAŞIN

  • Yataş A.Ş - Kayseri Üretim Tesisi
    Organize Sanayi Bölgesi 18.Cad. No:6 / Kayseri

  • +90 (352) 321 24 00

© 2018 Yataş Foam A.Ş. All Rights Reserved.